skip to Main Content

Välkommen att kontakta oss

J. Sörling-Ilsbo AB

Knivsta
Knivstavägen 2
Box 75
741 22 Knivsta

Telefon: 018-34 98 90
Fax: 018-34 98 99

E-post: info@sorling-ilsbo.se

Karta

VD

Pernilla Wiman
pernilla.wiman@sorling-ilsbo.se
Tel: 070-258 17 43

Ekonomichef

Jessica Sandin Lindqvist
jessica.lindqvist@sorling-ilsbo.se
Tel: 018-34 98 83, 070-6074936

Marknadschef

Jerry Wannberg
jerry.wannberg@sorling-ilsbo.se
Tel: 076-135 28 25

Marknad

Christer Saax
Ansvar försäljning norra Sverige,
Värmland, Dalarna, Uppsala län,
Göteborg, export
christer.saax@sorling-ilsbo.se
Tel: 070-370 35 27, 018-34 98 94

Peter Jansson
Ansvar försäljning södra Sverige,
Örebro, Västmanland och
Sörmlands län
peter.jansson@sorling-ilsbo.se
Tel: 070-674 49 55, 018-34 98 88

Joakim Lundgren
Ansvar försäljning Region Stockholm
joakim.lundgren@sorling-ilsbo.se
Tel: 070-447 81 23

Leif Forsberg
Ansvar försäljning Norge
leif.forsberg@sorling-ilsbo.se
Tel: 070-101 10 32

Plats- och produktionschef Knivsta

Daniel Fernlund

daniel.fernlund@sorling-ilsbo.se

Tel: 070-254 27 20

Service och reparationer

service@sorling-ilsbo.se
Tel: 070-690 89 46

Lager & Reservdelar

logistics@sorling-ilsbo.se
Knivsta Tel: 018-34 98 95, 073-063 12 14

Back To Top