skip to Main Content

Välkommen att kontakta oss

J. Sörling-Ilsbo AB

Knivsta
Knivstavägen 2
Box 75
741 22 Knivsta

Telefon: 018-34 98 90
Fax: 018-34 98 99

E-post: info@sorling.com

Karta

VD

Anders Felling
anders.felling@sorling.com
Tel: 070-926 26 58

Ekonomichef

Jessica Sandin Lindqvist
jessica.lindqvist@sorling.com
Tel: 018-34 98 83, 070-6074936

Teknikchef

Andreas Larsson
andreas.larsson@sorling.com
Tel: 073-074 42 72

Konstruktionsansvarig

Joakim Torbratt
joakim.torbratt@sorling.com
Tel: 070-349 77 09

Marknad

Christer Saax
Ansvar försäljning norra Sverige,
Värmland, Dalarna, Uppsala län,
Göteborg, export
christer.saax@sorling.com
Tel: 070-370 35 27, 018-34 98 94

Peter Jansson
Ansvar försäljning södra Sverige,
Örebro, Västmanland och
Sörmlands län
peter.jansson@sorling.com
Tel: 070-674 49 55, 018-34 98 88

Joakim Lundgren
Ansvar försäljning Region Stockholm
joakim.lundgren@sorling.com
Tel: 070-447 81 23

Leif Forsberg
Ansvar försäljning Norge
leif.forsberg@sorling.com
Tel: 070-101 10 32

Plats- och produktionschef Knivsta

Daniel Fernlund

daniel.fernlund@sorling.com

Tel: 070-254 27 20

Plats- och produktionschef Jelcz

Dariusz Pieta
dariusz.pieta@sorling.com
Tel: +48 885 052 666

Lager & Reservdelar

logistics@sorling.com
Knivsta Tel: 018-34 98 95, 073-063 12 14

Service och reparationer

service@sorling.com
Tel: 070-690 89 46

Back To Top